Slideshow CK

Podczas wizyty w Gabinecie Akademii Urody masz możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

tel.: +48 728 577 885

recepcja@iks-polska.pl

 
Przyjdź osobiście:
ul. Podwale 13(II piętro)
00-252 Warszawa (Starówka)


PARTNER

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


ZESPÓŁ AKADEMII URODY

Akademia Urody to zespół najwyższej klasy specjalistów, który zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł.

MONIKA SMOLIŃSKA
Manager Akademii Urody

KAROLINA LEŚNIKOWSKA
Kierownik Recepcji

Dział Medycyny Estetycznej

dorota nowickadr n. med. Dorota Nowicka
Specjalista dermatolog-wenerolog. Starszy asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia medyczne ukończyła na wydziale lekarskim Akademii Medycznej, obecnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację I i II stopnia zdobyła w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Tam też obroniła pracę doktorską. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, chorób przenoszonych drogą płciową oraz zabiegami z zakresu dermatologii estetycznej.

dr Anna Bagińska
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego (Prawo Medyczne), specjalizująca się w dziedzinie chirurgii plastycznej. Od 2007r związana z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne. Uczestniczka licznych konferencji z zakresu chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

dr Marek Sanocki
Lekarz medycyny, absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie w 1996 r. W 2007 r uzyskał specjalizację z zakresu Chorób Wewnętrznych. W 2011r ukończył studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii oraz Medycyny Estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W latach 1999-2012 pracował jako starszy asystent oddziału wewnętrznego. Od 2000r do chwili obecnej pracuje w NZOZ „Panaceum” jako internista, lekarz rodzinny. Od 2012 r prowadzi własny gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii .Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging . Uczestniczył w licznych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Stale pogłębia swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, uczestnicząc w kursach, konferencjach i kongresach krajowych i międzynarodowych. W pracy stosuje wyłącznie najwyższej jakości, sprawdzone preparaty. Dba o bezpieczeństwo i komfort swoich Pacjentów.

Dział Trychologia

dr tilsznerdr Izabela Tilszer
Jest lekarzem medycyny i prekursorką medycyny estetycznej w Polsce. W 1996 roku utworzyła jedną z pierwszych w Polsce klinik medycyny estetycznej. Od końca lat osiemdziesiątych po dziś dzień nieustannie pogłębia swoją wiedzę w tej dziedzinie i przekazuje ją innym, kształcąc kolejne pokolenia lekarzy medycyny estetycznej. W uznaniu zasług w dziedzinie nauczania lekarzy medycyny estetycznej, wyróżniona dyplomem przez prof. Jerzego Woy-Wojciechowskiego. Przez wiele lat była wiceprzewodniczącą sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Obecnie jest prezesem Polskiego Towarzystwo Mezoterapii oraz członkiem wielu krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych. Wykłada w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Prywatnie jest mamą dwóch dorosłych już córek, entuzjastką jogi, wielbicielką zdrowego, radosnego trybu życia.

img28dr inż. Karolina Leleń-Kamińska
Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej (kierunek Biotechnologia, specjalność Technologia Związków Biologicznie Czynnych i Kosmetyków). Pracuje jako konsultant naukowy ds. kosmetyków w firmie Henkel. Jest autorką licznych artykułów w prasie branżowej, wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych poświęconych szeroko rozumianej kosmetologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Kosmetologów. Jest wykładowcą i kierownikiem laboratoriów chemii kosmetycznej w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. W latach 2009-2010 pełniła funkcję sekretarza Wydawnictw WSZKiPZ. Ponadto na terenie Uczelni prowadziła badania do pracy doktorskiej, przy współpracy z Uniwersytetem Medycznym w Warszawie.

Dział Pielęgnacji Twarzy i Ciała

grazyna skalecmgr Grażyna Skalec
Ekspert ds. pielęgnacji ciała, odnowy biologicznej, wellness i Spa. Prekursor specjalistycznych szkoleń z zakresu pielęgnacji ciała w Polsce. Jako szkoleniowiec firmy Thalgo oraz menedżer firmowego Instytutu Thalgo, wprowadziła nowe standardy w szkoleniach i zabiegach na ciało. Opracowała wiele zabiegów oraz stworzyła firmowe masaże dla Laboratorium Kosmetycznego Norel dr Wilsz. Obecnie prowadzi szkolenia i doradztwo dla salonów, ośrodków Spa i firm kosmetycznych. Właścicielka Centrum Kosmetologii Estetycznej Beauty&Wellness w Warszawie. Od 2006 roku koordynator specjalizacji SPA & Wellness w WSZKiPZ oraz absolwentka dwuletnich, uzupełniających studiów magisterskich o specjalizacji Psychologia w zarządzaniu w WSZiP.

monika smolinska2mgr Monika Smolińska
Kosmetolog, absolwentka studiów licencjackich i magisterskich WSZKiPZ, od 2004 instruktor zawodu w WSZKiPZ, pracownik Instytutu Kosmetologii Stosowanej, współautorka wydanego w 2010 roku przez WSZKiPZ skryptu "Kosmetologia Pielęgnacyjna".

ewa sobolewska2mgr Ewa Sobolewska
Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (kierunek: Zdrowie publiczne). Ukończyła także Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia ze specjalnością produkty kosmetyczne. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w roli: laboranta w laboratorium chemicznym, technika usług kosmetycznych, a następnie kosmetologa - nauczyciela zawodu. Od 1999 roku prowadzi gabinet kosmetyczny. Występowała, jako prelegent podczas licznych spotkań branżowych (m.in. Konferencji HPCI oraz AFC), ma również w swoim dorobku szereg publikacji w wydawnictwach branżowych.

Dział Pielęgnacji Dłoni i Stóp

 

 Ewa Ferenc Ewa Ferenc
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz studiów licencjackich (specjalizacja –       podologia) w Wyższej Szkole Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Pracuje jako podolog w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe od wielu lat buduje w branży farmaceutycznej zarówno w marketingu jak i w pracy z pacjentem.