Slideshow CK

Podczas wizyty w Gabinecie Akademii Urody masz możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

tel.: +48 728 577 885

recepcja@iks-polska.pl

 
Przyjdź osobiście:
ul. Podwale 13(II piętro)
00-252 Warszawa (Starówka)


PARTNER

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 algi logo ALGI CHAMOT - specjalizuje się w dostarczaniu masek i okładów algowych przeznaczonych do twarzy i ciała. Dostępne w sprzedaży dla gabinetów kosmetycznych i studentów WSZKiPZ.
   
diamond cosm logo  DIAMOND COSMETICS - oferuje produkty do pielęgnacji paznokci w ofercie profesjonalnej i detalicznej. Polecamy lakiery hybrydowe w niepowtarzalnych kolorach.
   
melaleuca poland logo  MELALEUCA POLAND - oferuje preparaty do pielęgnacji na bazie olejku z drzewa herbacianego i aloesu. W sprzedaży detalicznej dostępne są produkty do pielęgnacji stóp i twarzy.
   
allpresan logo  ALLPRESAN - oferuje niepowtarzalne produkty w piance do pielęgnacji stóp. Zagwarantowana niemiecka jakość. Dostępne zarówno produkty do użytku profesjonalnego, jak i do odsprzedaży detalicznej.
   
bandi logo  BANDI - oferuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji twarzy i ciała do użytku profesjonalnego i odsprzedaży detalicznej.
   
chantarelle logo  CHANTARELLE - specjalizuje się w produktach do pielęgnacji twarzy, zwłaszcza w przypadku skór dojrzałych i z problemem naczyniowym.
   
bc logo  BEAUTY CONCEPT - oferuje najwyższej klasy produkty kosmetyczne do pielęgnacji profesjonalnej, w tym płaty kolagenowe polecane w zabiegach dla skór dojrzałych i naczyniowych.
   
podobmed logo  PODOMED - oferuje produkty do pielęgnacji stóp. W ofercie detalicznej dostępne najwyższej jakości szklane pilniczki do paznokci (również dla zwierząt).
   
revitalash logo  REVITALASH - oferuje uznane produkty do pielęgnacji oprawy oczu, w tym odżywki i tusze do rzęs.
   
esdor logo  ESDOR - oferuje unikatowe hiszpańskie preparaty na bazie bogactwa substancji aktywnych z wina czerwonego.
   
bielenda prof logo  BIELENDA – oferuje preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała. Godny polecenia jest zabieg Top Lifting z użyciem specjalnej maski roślinnej.
   
clarena logo  CLARENA - oferuje preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała, zarówno do użytku profesjonalnego, jak i do odsprzedaży detalicznej.