Slideshow CK

Podczas wizyty w Gabinecie Akademii Urody masz możliwość uzyskania Karty Stałego Klienta.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

recepcja@iks-polska.pl

Przyjdź osobiście:
ul. Podwale 13(II piętro)
00-252 Warszawa (Starówka)

PARTNER

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

AKTUALNOŚCI

Zawodowy Specjalistyczny Kurs Podologiczny kierowany jest do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu podologii (podstawowy zabieg podologiczny) oraz chcących poznać wszystkie dostępne techniki na rynku podologicznym.

Pierwszy kurs w Polsce przygotowujący do pracy w gabinecie w pełnym zakresie, oparty na wiedzy akademickiej i ogromnym doświadczeniu zawodowym.

Szkolenie przygotowuje do pracy z pacjentem od niemowlęcia do późnej starości ( małe dzieci, diabetycy, kobiety ciężarne i matki karmiące, osoby z chorobami reumatycznymi i niewydolnością krążenia, chorobami skóry, seniorzy).Skupiamy się na skutecznych, często niekonwencjonalnych metodach dających znakomite wyniki. Kiedy stosować poznane techniki a w jakich przypadkach są one nieskuteczne.

Na podstawie wieloletnich badań jesteśmy w stanie określić wady i zalety poszczególnych metod wykorzystywanych w pracy podologa.

Nie podajemy suchych faktów tylko rzeczywiste przypadki występujące w polskich gabinetach podologicznych.
Przygotowujemy również z zakresu zarządzania gabinetem podologicznym, np., jakie kryteria brać pod uwagę przy ustalaniu cen, jakich technik użyć, aby pozyskać jak największą ilość pacjentów, czego nie robić, aby nie tracić cennego czasu i pieniędzy.